Організація піротехнічного шоу в Україні

Як замовити професійне піротехнічне шоу

Масштабні святкування вимагають грандіозної підготовки. Гості, артисти, логістичні питання. Красиве завершення свята пропонуємо  залишити на нас. Ми б назвали таке завершення – феєричним.

Салютом може насолоджуватись ціле місто. Масштабні піротехнічні шоу підходять до святкування Дня міста та Державних свят, випускного вечора та Нового Року.

Ми підберемо салюти згідно з вашими запитами. Ви тільки забажайте, а ми все організуємо. Адже оперування складними салютними установками вимагає певних навичок та знань, якими володіє наша команда.

Ми пропонуємо наземні та паркові феєрверки, висотні та піромузичні. Яка різниця? 

  • Наземні феєрверки невисокі, біля 5м. Зазвичай використовуються вогняні водоспади, фонтани, кільця. Також це можуть бути букви, написи та різні композиції. Це гарний спосіб привітати з Днем народження, зізнатись в коханні чи зробити пропозицію. 
  • Паркові феєрверки сягають висоти до 70 м. Це яскраве та захопливе шоу. Безліч різнокольорових вогнів і струмені іскор запалюють темряву. Чудовий варіант для весіль, корпоративів, днів народження, Нового року. 
  • Висотні феєрверки спрацьовують на висоті 40-150 м. Ці салюти вражають масштабністю. Те, що треба до святкування Днів міста, Дня Незалежності чи Нового року, відкриття футбольних матчів та подібних урочистостей. Побачить все місто!
  • Піромузичні. Ооо, це наш улюблений вид феєрверків. Комбінація різних типів салютів, різних рівнів, різних висот під супровід музики. Ви можете вибрати улюблений трек, а з допомогою наших спеціалістів салюти затанцюють в такт. 

Організація проведення вогняного шоу

Масштабне шоу вимагає професійного підходу. Чому варто обрати нас? Ми забезпечимо красиве та безпечне шоу. Салюти є нашим ремеслом вже понад 17 років. В нашій команді працюють досвідчені люди, які знать тонкощі організації піротехнічного шоу та знаються на безпеці.